KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299023
nr 1429 9023
Otto P Balle, Landskap. Signerad. Olja på duk, 46x69, yttermått inklusive ram: 58x83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:35:30